Uzyskaj dotację

Uzyskanie dotacji na ocieplenie lub docieplenie domu pianką poliuretanową jest możliwe dzięki rządowemu programowi Czyste Powietrze. Głównym zadaniem programu jest ograniczenie emisji groźnych pyłów do atmosfery, a także instalacja nowoczesnych urządzeń energetycznych, które korzystają z niskoemisyjnych rozwiązań. Dofinansowanie mogą uzyskać właściciele i współwłaściciele domów, którzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu termomodernizacji w budynku.

Takie działania, oprócz komfortu życia mieszkańców, przynoszą też obopólne korzyści – płacimy mniej za energię potrzebną do ogrzania pomieszczeń, a jednocześnie budynek ogranicza swój udział w negatywnym oddziaływaniu na środowisko. Pianka PUR, dzięki swoim właściwościom, zaliczana jest do materiałów, które nie generują zbędnych odpadów. Materiał do ocieplenia budynku jest aplikowany z użyciem technologii natryskowej, co ogranicza zużycie pianki poliuretanowej w całym procesie. W ten sposób możliwe jest wykonanie ekonomicznego ocieplenia części budynku, np. poddasza czy ścian. Rządowa dotacja przysługuje w dwóch formach: jako bezzwrotne dofinansowanie oraz pożyczka na preferencyjnych zasadach.

 

Kwota dofinansowania jest zależna bezpośrednio od miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym. Warunkiem otrzymania wsparcia jest rozpoczęcie działań remontowych lub termomodernizacyjnych w okresie do 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku. Otrzymana dotacja pozwala na sumy potrzebnej na ocieplenie domu przy wykorzystaniu pianki PUR.

 

Ocieplenie budynku, a w szczególności poddasza z użyciem pianki poliuretanowej, jest gwarancją poprawienia właściwości termoizolacyjnych w budynku. Wynika to bezpośrednio z właściwości materiału, jak i metody montażu. Izolacje natryskowe pokrywają każdą powłokę i wypełniają wszelkie szczeliny, nawet te trudno dostępne. W okresie zimowym unikamy wszelkiego typu mostków termicznych, przez co ograniczamy koszty utrzymania budynku, a także zmniejszamy ilość zużytego paliwa w kotłach i piecach grzewczych, co ma korzystny wpływ na środowisko. W sezonie letnim z kolei piana PUR dba o optymalne warunki na poddaszu użytkowym, chroniąc pomieszczenia przed zbytnim nagrzewaniem.

 

 

  Kontakt

  Napisz do nas


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.


  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2023 Salus Expo - ocieplanie pianką poliuretanową, izolacja strychu, najlepsza izolacja
  Docieramy m.in do: Olsztyn, Iława, Ostróda, Elbląg, Gdańsk, Kartuzy, Mrągowo, Giżycko, Pisz, Nidzica, Bartoszyce, Kwidzyn, Brodnica, Wejherowo, Kętrzyn, Szczytno, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo, Grudziądz, Braniewo, Ciechanów, Ostrołęka, Łomża, Lidzbark Warmiński, Gdynia, Malbork
  Realizacja: Icrafters
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję