Izolacje natryskowe Mrągowo

Dziś Mrągowo ma 23 tys mieszkańców i jest sercem województwa warmińsko-mazurskiego – leżącym pomiędzy jeziorami Czos i Juno. To stolica  Pojezierza Mrągowskiego – ukształtowanego w wyniku zlodowacenia.

Mrągowo ma największą bazę hotelową w Polsce w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. To ponad 2000 miejsc o zróżnicowanym standardzie. Miasto realizuje również wiele projektów proekologicznych, a także korzysta z nowych technologii ocieplenia. Stosuje z powodzeniem pianę pur do ocieplenia podłogi czy poddasza, a natryskowe izolacje pianą pur są w Mrągowie bardzo powszechne i modne. Wiele budynków Mrągowa stosuje ocieplenie pianą poliuretaoną bez względu na ceny.

Ale nie wszystkie inwestycja wymagają ocieplenia pianą pur – na przykład promenada spacerowa czy miasteczko westernowe „Mrongoville”, albo zagospodarowanie góry Czterech Wiatrów.

Kontakt

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2021 Salus Expo - ocieplanie pianką poliuretanową, izolacja strychu, najlepsza izolacja
Docieramy m.in do: Olsztyn, Iława, Ostróda, Elbląg, Gdańsk, Kartuzy, Mrągowo, Giżycko, Pisz, Nidzica, Bartoszyce, Kwidzyn, Brodnica, Wejherowo, Kętrzyn, Szczytno, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo, Grudziądz, Braniewo, Ciechanów, Ostrołęka, Łomża, Lidzbark Warmiński, Gdynia, Malbork
Realizacja: Icrafters
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję